O firmie

PIEKIELNY HOTEL W TVN I DECORAF W NIM…

Już w marcu w każdą niedzielę godz. 18.00 TVN
— To program dla tych, którzy mają problemy z prowadzeniem biznesu, nie wiedzą jak dotrzeć do potencjalnych klientów, nie radzą sobie z personelem i stracili nadzieję na to, że sytuacja się polepszy.
Prowadzącą będzie Małgorzata Rozenek.Program ma na celu pomoc właścicielom hoteli, by uchronić ich biznes przed bankructwem. W każdym odcinku prowadząca spotka się z innymi bohaterami, sprawdzi przyczyny ich niepowodzenia, zasugeruje co powinni zmienić w swoich obiektach, aby na nowo przyciągnąć do nich gości. Podpowie, co zrobić, aby hotele zamieniły się w przyjazne, przytulne i eleganckie miejsca, do których z przyjemnością wracają goście.
i DECORAF w nim …

piekielny_hotel-baner

Podziękowanie że jesteście…

Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami tworzyłem nadal chcę budować markę DECORAF .

_DSC9173

Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wraz z Wami starałem się być częścią zespołu, który bezbłędnie i bardzo kompetentnie wypełniał powierzone mu zadania. Wieloletnia praca w tej dziedzinie była dla mnie lekcją życia. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne.

Dziś ,w przeddzień 8 lat DECORAF , pragnę wszystkim złożyć gorące podziękowania.

Dziękuje za współpracę wszystkim pracownikom firmy, zwłaszcza obecnym , w którym mam przyjemność pracować przez ponad 8 lat. Wasza serdeczność i pomoc jest nieoceniona w obliczu wykonywania moich obowiązków. Bez was było by to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione.

Jednocześnie dziękuję naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Wykonywana praca jest dzięki Wam wszystkim o wiele przyjemniejsza, niż mogłoby się to wydawać. Mam nadzieje, że nasze relacje nadal pozostaną w takich samych stosunkach.

Nagrodą dla państwa jest premiera nowej strony www.decoraf.pl – zapraszamy do przekazania nam informacji , komentarzy i uwag co do jej odsłony. Zapraszamy na dzień otwarty 26 lutego do SALONU DECORAF Tczew na mnóstwo atrakcji i wrażeń wszystkich przyjaznych nam ludzi.

Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Rafał Wassilow

Młoda Firma, spore osiągnięcia?

salon-tczew_33

Firma powstała w 2006 roku i przez ostatnie lata zdobyła wiele doświadczenia w dziedzinie, którą się zajmuje i na której (dziś z pełną odpowiedzialnością powiedzieć to może) się zna. Oprócz doświadczenia poznaliśmy też wielu ludzi, z którymi nawiązaliśmy owocną i przyjazną współpracę.

1517685_202405903298916_222378382_n

Dzięki niej nasze oferty zostały wzbogacone o nowe elementy i umiejętności dekorowania. Zapotrzebowanie naszych klientów spowodowało, że z czasem zasięgaliśmy porad od stolarzy, tapicerów, architektów , malarzy , rzezbiarzy – fotografów – dziś nasza z nimi współpraca jest ciągiem twórczego współudziału w upiększaniu Państwa domostw.

484854_785692418112047_388875037_n

Jako Firma DECORAF odpowiedzialna głównie za aranżację okien nie odpowiadamy za prace innych firm, z którymi współpracujemy. Wzajemnie wspomagamy się w aranżowaniu wnętrz, ale każda z dziedzin tejże profesji należy do odpowiedniego organu wykonującego dane zlecenie: my – dekorację okien, inni – konstrukcje meblowe, tapicerstwo, itp.
W ramach rozszerzonej współpracy od niedawna jesteśmy Salonem Patronackim Firmy Marcin Decor, która w świecie aranżacji okien słynie z dobrej jakości karniszy itp. elementów wystroju.

n_salon-tczew_021

Na firmę DECORAF obecnie składają się dwóch oddziałów : Salon w Tczewie,Atelier  Gdyni. W Tczewie mamy jedną z  pracowni, gdzie są przygotowywane tkaniny i materiały do upięcia i dekoracji okien. Gdynia to atelier  reprezentacyjne, gdzie oprócz możliwości dokonania wyboru tkanin, karniszy itp. mają Państwo również okazję spotkać się z konsultantami, którzy służą fachową i miłą radą, a tym samym obsługą naszych klientów. W każdym z tych  punktów czeka na Państwa profesjonalny dział obsługi!

Zapraszamy!

_dsc9031

Idąc wraz postępem, postanowiliśmy oprócz naszej pracy nad dekoratorstwem, zmodernizować także stronę internetową, i  Decoraf jest już na Facebooku , której kolejne działy pozwolą Państwu łatwo rozeznać się w naszych aktualnych pracach, planach oraz ofertach. Ubogaciliśmy stronę dodatkowymi zdjęciami potwierdzającymi efekty naszej dotychczasowej pracy.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z nami , dla wielu z Państwa jest to dobrym udogodnieniem, zważywszy na czas. Kontakt drogą internetową jest łatwy i szybki w obsłudze. Należy podkreślić jednak, że jest on jedynie wstępnym krokiem do dalszej z nami współpracy, mającej na celu upiększenie Państwa wnętrz i okien.

Salon Tczew

Zobacz nasz Wirtualny spacer
DECORAF

salon-tczew_11

Początkowo skupialiśmy się wokół Tczewa i jego okolicach, gdyż to tam właśnie mieści się główna siedziba firmy. Przez ten okres wiele usług wykonywaliśmy także na terenie Trójmiasta co spowodowało, że zaistniała potrzeba otworzenia nowego punktu w Gdyni (Studio Aranżacji Okien, Gdynia Redłowo, ul. Legionów 119 B), obecnie Atelier Gdynia. Przez ostatnie lata zdobyliśmy kontakty z architektami, dekoratorami, projektantami, którzy chętnie z nami współpracują, dopełniając , a zarazem wzbogacając tym samym i nasze usługi.

atelier-gdynia_04

Jesteśmy firmą rzetelną i wiarygodną. Zaufało nam wielu klientów, którzy często korzystają z naszej pracy, kilka, a nawet i kilkanaście razy. By się rozwijać uczestniczymy co rocznie w najróżniejszych Targach Tekstyliów oraz Targach wnętrzarskich .

atelier-gdynia_13

Łączymy tam przyjemne z pożytecznym: był czas na pozyskanie kontaktów, zdobycie wiedzy z zakresu dekoracji, szycia itp., rozmowy i zabawę. Zawsze wracamy pełni werwy i zapału do pracy, z innowatorskimi pomysłami.

Jeden szef, jeden zespół – profesjonaliści?

_dsc9277

Nie ukrywamy, że nasze pomysły często rodzą się z przypadku, a nie tylko z wiedzy pozyskiwanej w czasie zdobywania zawodowych doświadczeń. Przypadkowe pomysły inspirowane różnymi dziedzinami dekoracji (począwszy od malarstwa, a skończywszy na modzie odzieżowej chociażby) wyznaczają naszą markę, która zwie się: oryginalność, miłe zaskoczenie estetyczne i indywidualizm.

_dsc9281

Te cechy naszej pracy możemy osiągnąć dzięki odwadze i pomysłowości pracowników, wśród których znajdują się zarówno profesjonalne krawcowe, jak i młodzi dekoratorzy. Młodzi nie znaczy nowocześni. Pracujemy dla różnych klientów, a zatem zarówno styl nowoczesny, jak i staromodny, czy też raczej uniwersalny, nie są nam obce. Wykonujemy każdą usługę pod indywidualny gust klienta.

_dsc9332

Firma dotychczas utożsamiana jest głównie z jej właścicielem, gdyż to On dotychczas wykonał niezliczoną ilość zleceń, które wciąż nadzoruje przy współpracy z innymi dekoratorami Firmy. Wiele klientów, chcąc zasięgnąć porad dekoratorskich odnośnie okien, zwraca się wyłącznie do Niego. Tymczasem firma liczy sobie około 10 osobowy zespół, który służy pomocą równie profesjonalną i fachową, co sam właściciel Firmy. Rafał Wassilow otacza się tylko profesjonalistami, a zatem każda osoba, do której się Państwo zwrócą, ma wysokie kompetencje z zakresu ciekawej umiejętności dekorowania okien i nie tylko .

Współpraca, otwartość i elastyczność Firmy

obiekty-hotelowe-publiczne_19

Prócz klientów zaufało nam już wiele firm, które podobnie jak my zajmują się upiększaniem wnętrz, która wykonuje meble pod zlecenia zainteresowanych osób. Oni meble, my aranżację okna często taka lub podobna współpraca, a więc połączenie kilku różnych form wyposażenia wnętrza, daje pełny efekt dobrego zagospodarowania i upiększenia. Dlatego też jako firma jesteśmy otwarci na nowe możliwości i sposoby dotarcia do jak najszerzej pojmowanych potrzeb klienta.

Dzięki współpracy jesteśmy w stanie zapewnić klientom pełen komfort aranżacji, gdyż ich zadowolenie jest dla nas bezcennym i najlepszym dowodem wysokiej klasy świadczenia przez nas usług aranżacji okien. W przyszłości planujemy rozszerzyć swą działalność o nowe sposoby upiększania wnętrz, ale ( by przedwcześnie nie zdradzać i nie zapeszać) o tym dowiedzą się Państwo w późniejszym terminie. Zainteresowanych zapraszamy zarówno do korzystania z naszej pracy, jak i do śledzenia poczynań Firmy.

Nowy dział DECOart malarstwo – fotografia – rzeźba

1011020_787513121263310_1744879836_n

Większość ludzi obrazy wiesza na koniec, kiedy w mieszkaniu stanęły już meble.

1452068_729583770404201_121929476_n

Ten fakt zainspirował nas do stworzenia dział w DECORAF – DECOart , jak również współpracę z gronem artystów – utalentowanych i posiadających pasję jak my …

300

Tkanina , dekoracja okna to także etap finałowy zazwyczaj mieszania , domy – czy inne obiekty, proszą się o skomponowanie z naszymi tkaninami , pomysłami.

_dsc9615

I co najważniejsze pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza …

_dsc8970

Fotografia

85000008

Interesuje mnie fotografia tradycyjna oraz cyfrowa. Nie lubię zbędnego kombinowania. Preferuję proste, dobrze skadrowane zdjęcia z kolorami cieszącymi oko, które spodobają się parze młodej jak i seniorom , jak również dziecku – czy dowolnej postaci , która pojawi się w moim obiektywie … w ramach działu fotografia – zachęcamy do tworzenia własnych , niepowtarzalnych projektów z państwa udziałem [ czy to będzie uroczystość rodzinna – ślub , urodziny … czy zabawna sesja waszego dziecka , jak również sesje stylizowane ] .

kopia-dsc_0691

Możliwości i wyobraźni naszych twórców jest ogrom … dajcie im szanse – zapraszamy do współpracy w celu uwiecznienia niezapomnianych chwil .

Atelier Gdynia

_dsc9087

Atelier Gdynia pomysł na stworzenie wnętrza, w którym zaobserwujemy tkaninę, jakość szycia i sposób pracy promieni słonecznych we wnętrzu współgrające z dekoracją okienną. Powstało z myślą o osobach ceniących wysoką jakość zarówno tkanin jak i wykonanych przez nas usług oraz niebanalnych połączeń …

_dsc9104

Dlaczego w tym miejscu i w takim charakterze … zadajemy pytanie?

Zdecydowaliśmy na pokazanie tematu dekoracji w praktyce, stworzyliśmy wnętrze pokazujące równe możliwości połączenia praktyczności, estetyki i wygody.

Atelier Gdynia to miejsce gdzie chcemy zarówno spotykać się z klientami, architektami i przedstawicielami,wykonawcami, którzy pomogli nam stworzyć to wnętrze.

_dsc9285

Posiadamy ponad 10000 wzorów tkanin, systemy upinania jak karnisze, rolety, plisy itd. … pamiętając o wieloletnim  doświadczeniu w naszej pracowni.

A co najważniejsze pamiętajmy o różnorodnym wachlarzu cenowym i dbałości aby każdy znalazł coś dla siebie.

_dsc9055

Zgodnie z tradycją pracujemy w oddziale Gdynia w dniach wtorki i czwartki w godzinach 12.00- 18.00. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE USTALANIE TERMINU SPOTKANIA (na życzenie klienta umawiamy się w innym wcześniej umówionym terminie).

Stworzone Atelier Gdynia jest rzeczywistym przykładem połączenia funkcjonalności i wygody, a zarazem ułatwienie dla naszych klientów w wyborze dekoracji okiennej i nie tylko …

_dsc9085

Adres: Atelier Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 26 lokal 4
Gdynia Redłowo (Apartamenty Kępa Redłowska)

wjazd na posesję i zarazem parking od ulicy Legionów

_dsc8949

W celu spotkania proszę najlepiej umówić się na konsultację w naszym oddziale.
tel. 505 – 532 – 333
gdynia@decoraf.pl

Pamiętajmy, że chętnie odwiedzimy Państwa wnętrze w celu dokonania pomiaru, ustalenia koncepcji a następnie zaprosimy państwa do naszego Atelier Gdynia.

Bon upominkowy dla najbliższych

deco_bon

Dla kogoś kto chce sprawić komuś niespodziankę – bon na kwotę 50,- 100,- 200,- 500,- lub inną.

Firma DECORAF przez lata prosperowania znalazła wielu stałych klientów, których sympatia i niejednokrotne korzystanie z usług naszej firmy, potwierdzają profesjonalizm i kreatywność działań w zakresie aranżacji okien i wnętrz.

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów, osoby – firm związanych z wykańczaniem wnętrz

salon-tczew_31

Proponujemy dogodne warunki finansowe współpracy, a także profesjonalną obsługę w tematyce dekoracji okiennej i dodatków upiększających wnętrza.

W celu bliższych informacji zapraszam na spotkanie w jednym naszych oddziałów lub kontakt:

Rafał Wassilow
tel. 505 – 532- 333
info@decoraf.pl

6b4edfb3a578270f13b7ae117b19318c

Największy serwis społecznościowy świata ma się coraz lepiej. Konkurencji praktycznie żadnej, inwestorzy pakują w niego miliardy poza giełdą a ludzie bez Facebooka żyć nie mogą.
O tym, jak przez ostatni czasie portal społecznościowy rozwijał się nad Wisłą, wiemy już jako firma DECORAF, która zdecydowała zaistnieć na Facebooku za namową naszych klientów, że serwis społecznościowy ze zwykłej witryny internetowej przekształcił się w prawdziwą machinę; platformę, która oferuje swoim użytkownikom setki usług, od zwykłych pogaduszek ze znajomymi po poznawanie trendów, propozycji i ciekawostek.
Dlatego jesteśmy i nasz profil… budujemy, rozwijamy i aktualizujemy :
> zapraszamy do odwiedzenia i co cenne polubienia – daje to korzyści dla naszych klientów ( rabat 10 % )
> dowiecie się ciekawych informacji w tematyce naszej branży, jak również rozwoju firmy
> poznacie nasze gusta i co najważniejsze plany i marzenia
> najcenniejsze, że będziemy razem… tworzyć naszą pasję… i czekamy na sygnały, uwagi i konstruktywną krytykę – aby móc jeszcze lepiej i ciekawiej zaskoczyć naszych Klienów.

Pamiętaj! Każda osoba która polubi nasz fanpage otrzyma 10% rabatu!