Współpraca

targi-szkolenia-imprezy_02

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów, osoby – firm związanych z wykańczaniem wnętrz

Proponujemy dogodne warunki finansowe współpracy, a także profesjonalną obsługę w tematyce dekoracji okiennej i dodatków upiększających wnętrza.

W celu bliższych informacji zapraszam na spotkanie w jednym naszych oddziałów lub kontakt:
Rafał Wassilow
tel. 505 – 532- 333
info@decoraf.pl

Atelier Gdynia – współpraca wykonawcy

_dsc8936

Stworzenie wnętrza w naszym nowym oddziale, to kolejne doświadczenie dla mnie jak nie zawsze jest proste ogarnąć szał wykończenia wnętrza a finałem jest dekoracja okna.

W tym momencie mógłbym dziękować firmom i instytucją jak i wykonawcom, którzy przyczynili się do udziału w naszym wspólnym projekcie.

Na tą chwilę wszystkim bardzo dziękuję i zapewniam, że remont – modernizacja nie jest łatwa… ale uświadomiła mi jako właścicielowi i zarazem tym razem także inwestorowi firmy DECORAF wykonującej tzw. usługi, że moja praca a zarazem profesjonalizm i co najważniejsze szacunek dla klienta to podstawa.

Ale najważniejsze to logistyczne przygotowanie i współpracownicy, firmy – wykonawcy, którzy myślą podobnie jak ja, że klient – inwestor powinien nie obawiać się tzw. remontu… gdyż wybiera takie ekipy wykonawcze, które nie zawiodą i wykonają wszystko zgodnie z projektem.